Hakikatime Kanallık Ediyorum

Hakikat bulunduktan sonra anlaşılması çok kolaydır, mesele onu bulabilmektir.

Galileo Galilei

Süper Dolunay ve Parçalı ay tutulmasının perileri bu sefer, 

“Size gerçeği anlatmak için uzun bir yoldan geldim” diyor!

Bunu duyunca ilk aklına gelen soru neye göre gerçek, kime göre doğru? oluyor, işte sır tam da orada! Sana göre olanı nasıl?

5 Mayısta doğan İkizlerin önündeki 1,5 yıldaki ismi Kader ve Özgür irade. 

Bu dolunay bu soruya bir başlangıç yapıyor, bundan sonraki yeni ay ve dolunay Yengeç ve Oğlak aksının kapanışı olacak, kalp ve yapmak yapmak, başarmak başarmak arasında kalple başarmak sırrını alabildin mi acaba bundan önceki 1.5 sene?

Tam da bu soru sorulmadan önce, senin kalbinin gerçeğini, ilahi hakikate bakarak ve senin ruhuna özel tanımlanmış hakikati kanalla istiyor dünyaya. 21 Haziranda tam da kalbine oturtabilmen için. Kalpten gelen, kalbe oturan.

Temel gerçeklerden biri hepimizin öğrenen öğretmenler olduğu. Öğretirken öğrendiğimiz, öğrenirken sorguladığımız o yerdeyiz. 

Soru sormak ikizlerden “özgür iradenin” gücü, sözle yaratan bir sihirbaz, ebedi gençlik, ilahi ilham, analitik zeka, araştıran, bilgileri toplayan ve mesaj iletici, postacı! 

İkizlerden “Kader” de teslimiyet, ilahi gerçeğe güvenmek, o büyük, edebi gerçeklik, inanmak ile ilgileniyor.

Tam da ne ola ki o büyük ebedi inanç dediğinde cevabı aramak için Yay hemen koluna giriyor, hemen yanı başında, gel Amazonda ruhunun gerçeğini aramak için bir maceraya atılalım diyor! Spirituel maceracı. Vizyonunu sürekli yenilemek istiyor!

Çünkü dualitenin olduğu bir dünyada, ruhunun bile iki dual arzu ile geldiği bu macerada, kaynaktan ayrılmak ve kaynağa dönmek mesele. Kendini bilmeden ve birey olarak biricikliğini onurlandırmadan, çeşitliliği onurlandıramazsın ve nihayi birliği kavrayamazsın.

Siyah-beyaz, gece- gündüz, maskulen- feminen olan bir dünyada gölgenden ayrıldığında sen tamamlanamazsın. 

Hakikati aramaya çıktığın yer tam olarak gölgelerinin en içi; Jung’un yol gösterdiği gibi, anlamak kötülüğü çözmeyecektir, ama en azından onun varlığına ve iyileşmesine yardımcı olacaktır. Tam da kötü diye tanımladığımız gölgelerimizin içinde hakikaten psişemizi iyi tanımakla yaklaşabileceğin bir yer.

Dolunayın sorusu Benim vizyonumu ve bilincimi aydınlatacak gerçeğin doğası ne?

Bana özel fısıldadıkları ne? 

Gerçeği öfkelendiklerinde, bastırdıklarında, kırıldıklarında, sakladıklarında ara! En çok bunlarla beraber o dolaplara giriyor gerçek. Ah bir açsan karıştırsan oraları, yaralarını, şifanın anahtarını tam da içinde bulacaksın. 

Ve ancak ondan sonra hakikatin, ilahi hakikatin kanalı olacak. 

Duruşun evrenle harmoni içinde olacak, bu gece filozoflarız, spirituel maceracılarız, ormanlara, karanlıklara, derinlere gerçeğimizi bulmak için uzun ve okyanuslar ötesi bir yolculuğa çıkıyoruz.

İçinde yaşayan balığın suyu tanımlayamayacağı gibi,  sudan çıkıp biraz uzaklaş, deniz ne demek anlamak için, ve Jung’un (Mars Yay) gösterdiği aksiyon planında olduğu gibi, çözüme ulaşabilmek için önce biraz yüksel kendinden bir gözlemci olarak, biraz geçmişe bak (SN Yay), çünkü ancak biraz zaman ve mesafe girdiğinde olayları tam olarak gözlemleyebilir ve anlayabilirsin. 

Tıkandığım yerler, vizyonunu genişletebilmek için seni tıkayan yerler, yanlış inançların, yanlış inanışların, bu böyle diye inanmakta ısrar ettiğin yerler nerede buluyorsun ve ışık tutmaya başlıyorsun, böylece hakikatin parlamaya başlıyor, böylece senin dimdik durduğun gerçeğin çıkıyor ortaya!

Artık o dolapta duran çıkmayan lekeleri olan t-shirtünün temizleyiciye girme vakti geldi. Tutulmaya kesin derece ile kare yapan MArs- Balık – ilizyonlarını bırakma vakti diyor! Hadi ayrıl o tutunduğun inançlarından, temizle ve yine de bir hayale tutun, bir hayale ilerle, bir hayalin de olsun kalbinde, temizlik yaparken o olmayacak diye kendine inandırdığın hayallerini de silme lütfen, sihirbaz ikizler yanımızda; yapabileceklerine inan, kalbine doğru gelen bilgiye inan, yollarını araştır ve ttaadaa işte orada!

Sonrasında 1,5 sene boyunca inandıklarını yaşayabilir, pratiğe indirebilir, libidona (yaşam enerjisi) kanallık edebilirsin. 

Bu kullandığım bilgilere dünyaya kanallık eden sevgili üstad Jeffrey Wolf Green’e şükranla! Güneş, Güney ay düğümü ve Mars Yay olarak hakikatine inanıp, gelen ilahi bilgiye güvenip, bunu bize kullanılabilir kıldığı için ve ruhsal yolculuğuma kusursuz çalışan bir şifa aracı koyduğu için önünde eğiliyorum.

Bu hakikati gören, tanıyan, yayma ateşiyle yanıp tutuşan kalbime teşekkür ederim.

Yoluna beni ortak ettiğin ve bu bilgiyi kalbinde benimle paylaştığın için sana teşekkür ederim. 

Sınırsızca seviliyoruz! Işığın ve doğanın gücüne inançla!Namaste! Seni, seviyorum. 

Görsel: Cosmic-Collage

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: