Hizmetlerim

KİMLERLE ÇALIŞIYORUM

Kendine doğru çıktığın yolculukta yaşam yolunla ilgili daha derin bir anlayış geliştirmek istersen  danışmanlık veriyorum. Evrimsel astroloji, sana özel senin ruhunun yolu üzerinden, psikoloji, teröpotik ilişki, derin dinleme, yoga ve bütünleşme, beslenme ilişkisi harmanıyla bana özel bir sistemle danışmanlık veriyor, hayata dair “neden”lerini, nereye gitmeliyim sorularını, senin, daha güçlenmiş bir şekilde cevaplamana ışık tutuyorum. Sen hayatına dair dönüşüm yolculuğu, kişisel iyilik hali, dönüşüm ve şifalanma aşamasında tamamen kendi hayatının sorumluluğunu aldığında, şefkatli, köklenmiş, kendini yeniden keşfedebileceğin bir ilişkide disiplin ile bu yolu beraber yürümeye gönüllüyüm. Senin ihtiyacına özel yöntemlerle, sana hizmet için bir seans şekillendirmesi yapıyorum. Hayattaki yolculuğumuzda bilgelik, empati ve bazen de şaka ve kahkahayla hizmetimi sunuyorum.

Doğum saati belli olmadığı durumlarda da danışmanlık hizmeti veriyorum. O şekilde de kendini tanımak için doğum ve yaşam haritan uygun bir kılavuz, ama daha kesin ve net cevaplar istediğinde doğum saatini bilmelisin. Bunun için rektifikasyon yapan harika insanlar var, ben rektifikasyon yapmamayı seçiyorum.

BENİMLE ÇALIŞMAK KİMLER İÇİN UYGUN DEĞİL?

Değişimi tamamen dışarıda arayan, bulunduğu yer, konum, duygu durum için başkasını suçlayan, haritası ile ilgili öngörü cevapları almak isteyen kişiler için danışmanlığım uygun olmayabilir. Hiçbir astroloji sistemi bir diğerinden üstün ya da iyi ya da başarılı değildir. Her arayışa uygun profesyoneller var ve bunlar için sizi alanının başarılı isimlerine yönlendirmekten büyük mutluluk duyarım.