Evrimsel Astroloji

KİMLERLE ÇALIŞIYORUM?

Kendine doğru çıktığın yolculukta yaşam yolunla ilgili daha derin bir anlayış geliştirmek istersen danışmanlık veriyorum. Evrimsel astroloji sana özel, senin ruhunun yolu üzerinden rehberlik ederken; psikoloji, terapötik ilişki, derin dinleme, yoga, bütünleşme ve beslenme ilişkisi üzerinden benim harmanladığım bir sistemle danışmanlık veriyorum. Hayata dair “neden”lerini, nereye gitmeliyim sorularını, senin, daha güçlenmiş bir şekilde cevaplamana ışık tutuyorum. Sen hayatına dair dönüşüm yolculuğu, kişisel iyilik hali, dönüşüm ve şifalanma aşamasında tamamen kendi hayatının sorumluluğunu aldığında; şefkatli, köklenmiş, kendini yeniden keşfedebileceğin bir ilişkide disiplin ile seninle bu yolu beraber yürümeye gönüllüyüm. Senin ihtiyacına özel yöntemlerle, sana hizmet için bir seans şekillendirmesi yapıyorum. Hayattaki yolculuğumuzda bilgelik, empati ve bazen de şaka ve kahkahayla hizmetimi sunuyorum.

Doğum saati belli olmadığı durumlarda da danışmanlık hizmeti veriyorum. O şekilde de kendini tanımak için doğum ve yaşam haritan uygun bir kılavuz, ama daha kesin ve net cevaplar istediğinde doğum saatini bilmelisin. Bunun için rektifikasyon yapan harika insanlar var, ben rektifikasyon yapmamayı seçiyorum.

BENİMLE ÇALIŞMAK KİMLER İÇİN UYGUN DEĞİL?

Değişimi tamamen dışarıda arayan, bulunduğu yer, konum, duygu durumu için başkasını suçlayan, haritası ile ilgili öngörü cevapları almak isteyen kişiler için danışmanlığım uygun olmayabilir. Hiçbir astroloji sistemi bir diğerinden üstün ya da iyi ya da başarılı değildir. Her arayışa uygun profesyoneller var ve bunlar için sizi alanının başarılı isimlerine yönlendirmekten büyük mutluluk duyarım.

NEDEN EVRİMSEL ASTROLOJİ?

Evrimsel astroloji ruhunun yoluna ışık tutabilmek için bir armağan.

Hayatı, bana olanlar olarak değerlendirmek, başıma neler gelecek diye bakmak yerine;

Potansiyelimi nasıl ortaya çıkarabilirim? Hayal ettiğim ben’e nasıl dönüşebilirim diye sorar.

Ruhun; ölmez ve değişmez bilincin, bu hayata bir amaçla, bir anlatıyla geldi. Her ruh eşsiz ve biricik ve buraya taşıdığın bir hediye var.

Sıkışmış hissettiğin hayatın içinde oturmak zorunda değilsin, değişmek istiyorum dediğinde yalnız değilsin.

Tıpkı kozasından çıkana kadar kanatlarını kuvvetlendiren kelebek gibi o en kuvvetli yanına, ruhuna tutunursan istediğin hayatı yaratabilirsin.

Ah bir ruhunu tanısan, bir daha asla güçsüz, çaresiz ve kapana kısılmış hissetmezsin.

Artık senin de içinde bir şeyler değişmeli..

Ben bundan daha fazlasıyım biliyorum, yaşamaya geldiğim hayat bu değil, çok daha fazlası olduğunu hissediyorum ve keşfetme sorumluluğunu alıyorum duyguları uyandıysa, kuşkusuzca kendin olmaya hazırsan,

Hadi dönüşüm yolculuğuna başlayalım!

JEFFREY WOLFE GREEN

Evrimsel Astroloji Jeffrey Wolfe Green tarafından kuruldu. İlk olarak 1977 yılında Pramahansa Yogananda’nın gurusu, Swami Sri Yukteswar tarafında rüyasında Green’e yazdırıldı. Astrolojinin güçlü ve köklü geçmişinde ilk defa bir sistem ruhun tekâmül yolculuğunu incelemeye başladı. Evrimsel astrolojiyi kadim astrolojinin diğer kollarından ayıran en büyük farklılık ruhun yolu ve yolculuğunu açıklamaya çalışarak, kendini kabul etmeye, kendini tanımaya ve hayat amacını bulma yoluna doğru büyük bir ışık yakmasıdır.

Jeffrey Wolfe Green 1977-2001 yılları arasında bütün dünyayı dolaşarak sistemi anlatmış, 30.000 üzerinde danışanı ile sistemin doğruluğunu tekrar ve tekrar teyit etmiştir.Bu sistemle ilgili birçok kitabı ve astroloji okulu bulunmaktadır.

Temel olarak Plüton yerleşimi, burç ve ev olarak, güney ay düğümü ve kuzey ay düğümü burç ve ev yerleşimini kullanır. Plüton Kutupluk noktası bu hayatta gideceğin yöne dair anlayış sağlar. Plüton Kutupluk Noktası (PPP) sadece Jeffrey’in evrimsel astroloji ekolünde kullanılır.

Öğretisi bir uyanış çağrısı!

NEDEN BURADAYIZ?

Bir kitabı okumaya son bölümden başlamayacağımız gibi, ruhu anlamaya da şimdiden başlamıyoruz, ruhun nasıl bir geçmişten gelmiş olabileceğini de bilmemiz gerekir.

“Kökünü anladığın zaman, dallar kendini halleder.”

Jeffrey Wolfe Green

Astrolojinin bize sunduğu arketipler, tek başına değerlendirilemez, ruhun bulunduğu ortam ve haritanın bütünüyle değerlendirilir.

Başına sürekli gelen o apaçık olayın altında her zaman çözülmeyi ve keşfedilmeyi bekleyen bir sebep vardır. Kök sebebe indiğin zaman tekrarlayan ve seni rahatsız eden o kalıp da ortadan kaybolacaktır.

Yaşananların, duyguların ve bazı davranış kalıplarının nedenlerini anlamak ruh için büyük bir rahatlama sağlayacaktır. Bu da hayatının sorumluluğunu eline alma ve mevcut durumu değiştirme kuvveti verecektir.

Ruh anlam arayışıyla birliğe ve bütünlüğe geri dönmeyi arzulamaktadır. Bu arzu ruhu dünyaya getiren burada ki amacını gerçekleştirmeye yönlendiren arzudur. Bu arzu ile geçmiş ve şu anki yaşam amacı anlaşıldığında bütün harita yaşam bulur, nefes alan ve hareket eden bir olağanüstülüğe dönüşür. Bu nedenle haritana “yaşam haritası” diyoruz.

İnsan deneyimi yaşayan ruhlarız. İçgüdülerimiz ve bedenimiz her zaman gitmemiz gereken doğru yolu gösterir!

Ruhunu anlayabilmek, neden dizayn edildiğini öğrenmek, yeni bir farkındalıkla seçimler yaparak yaratmak istediğin ivmeye doğru yönlendirecektir.

%d blogcu bunu beğendi: